Tauf-Auto kaudu auto tellimine

Kui sobivat autot kohapealt ei leia, siis leiame selle Teile Euroopast.

Vali auto välja

Auto taustakontroll

Auto ostuprotsess

Transport Eestisse

Tauf-Auto kaudu auto tellimine

Kui sobivat autot kohapealt ei leia, siis leiame selle Teile Euroopast.

Vali auto välja

Auto taustakontroll

Auto ostuprotsess

Transport Eestisse

Lihtpakett

Lihtpakett koosneb vahendustasust ning auto transpordist. Vahendustasu koosneb ostunõustamisest, taustauuringust, toimingute läbiviimisest asukohariigis ja lepingute vormistamisest.

SAADA PÄRING

Põhipakett

Põhipaketi puhul lisanduvad lihtpaketile auto tehasetähiste ja sõiduki nõutele vastavuse kontroll, registreerimistoimingud Maanteeametis (sh on hinda arvestatud riigilõiv auto passi ning numbrimärkide eest) ning riiklik kohustuslik tehnoülevaatus.

SAADA PÄRING

Täispakett

Täispaketi puhul lisandub põhipaketile auto kontroll välisriigi margiesinduses ning põhjalik pesu. Kui margiesinduses ei ole võimalik auto kontrolli läbida, kaasatakse selleks usaldusväärne ja pädev spetsialist meie koostöövõrgustikust.

SAADA PÄRING

Auto valimine

Valikuid on kaks. Kas otsite ise sobiva kuulutuse või ütlete meile, mis on teie soovid ning seejärel otsime ja sorteerime kõikidest peamistest avalikest ja kinnistest andmebaasidest välja kõik teie soovidele vähegi sobivad vasted ning sorteerime neist omakorda välja kõik vähegi kahtlased või ebamäärased kuulutused.

Auto välismaalt tellimise plussid:

  1. Ääretult lai valik sõidukeid. Lai valik tähendab, et igaüks leiab täpselt endale sobiva auto, olgu nõudmisteks kindel mudel, värv, läbisõit, lisavarustus jms.
  2. Soodsamad hinnad. Laiem valik soodustab, ka odavamaid hindu.
  3. Autode seisukord. Olenevalt riigist võib eeldada autode paremat seisukorda, autode säilimist soodustab parem kliima, heas korras teed, riikide bürokraatia jms.

Sõiduki taustakontroll

Kindlasti tuleb kontrollida üle, kas müüja kohta esitatud kontaktandmed on tõesed, st kas antud e-posti aadressile vastatakse, telefoninumbrid kehtivad jne. Samuti tuleb veenduda, et kõik kodulehel esitatud müügitingimused kajastuks ka sõlmitud müügilepingus. Vaid e-posti teel laekunud kinnitusest või teabest garantii või muude ostutingimuste kohta ei piisa.

  1. Tehakse proovisõit välja valitud sõidukiga selle tehnilise seisukorra välja selgitamiseks.
  2. Sõiduk vaadatakse visuaalselt üle võimalikult valgustatud tingimustes, et näha väliseid kerevigastusi, roostekahjustusi, aknaklaaside, tulede ning rehvide seisukorda.
  3. Veendutakse müüja isikus (isikut tõendava dokumendi ehtsus; kui müüja ei ole sõiduki omanik, siis volikirja olemasolus).
  4. Veendutakse sõiduki dokumentide (registreerimistunnistus, muu notariaalne sõiduki kasutamist õigustav volikiri või tunnistus) ehtsuses, sh nõutakse kindlasti originaaldokumentide esitamist.
  5. Kontrollitakse, kas ostetav sõiduk on tõepoolest sama, mille dokumendid sulle müüja poolt esitati (sõiduki esmase registreerimise kuupäev, mark, mudel, värvus jne), sh kas sõiduki VIN-kood langeb kokku sõiduki registreerimistunnistusel olevaga ning kas VIN-koodi asukohta või värvi pole üritatud muuta või seda muul viisil mehhaaniliselt töödelda.

Auto ostuprotsess

Ostuprotsess on üldjoontes lihtne. Auto vahetatakse raha vastu, ning tehingu kohta koostatakse arve. Müügilepingus peavad kajastuma kõik olulised detailid, samuti tuleb eriti tähelepanelik olla varjatud sõnumite osas.

Auto ostmiseks pakub Tauf Auto AS erinevaid variante. Tauf-Auto teeb koostööd kõikide suuremate liisingufirmadega. Aitame Teid ostu-müügilepingu ja liisingulepingu sõlmimisel, lõpetamisel või ümbervormistamisel. Vajadusel koostame teie olemasolevale sõidukile hindamisakti. Sobiva kokkulepe korral oleme nõus ka teie vana auto ära ostma.

Liisingu abiga saate autot osta või vahetada, Teie senine sõiduk võib olla ka liisingu sissemakseks. Kõik liisinguga seotud dokumendid on võimalik allkirjastada meie juures.

Transport Eestisse

Juhul kui auto on välja valitud, taustakontroll tehtud ning lepingud sõlmitud ning kõik nii nagu peab, transporditakse see Eestisse. Autode kohaletoimetamise aeg varieerub, kuna see sõltub erinevatest asjaoludest. Nt sõiduki taustauuringu protsess, kus aega võivad pikendada spetsiifilised lisaküsimused müüjale (lisafotod jms), ostueelne kontroll välisriigis ja kindlasti sõiduki asukoht. Praktikale tuginedes on keskmine tarneaeg 10 päeva, aga sobivate/ heade asjaolude kokkulangemisel võib auto Eestis olla juba ka mõne päevaga (usaldusväärne müüja, meie treiler on vaba müüja lähedal, kiire liisinguotsus ja tellimislepingu allkirjastamine ning rahade liikumine).

Tauf Auto AS teostab sõiduautode ja väikebusside treilervedusid 9-kohaliste treileritega. Pakume nii täiskoormate kui ka osakoormate vedu. Tauf Auto AS peamiseks tegevuspiirkonnaks on Eesti, Baltikum, aga ka terve Euroopa, sh peamiselt Saksamaa, Holland ja Belgia.

Auto üleandmine

Tollimaksu EL piires auto üle piiri toomisel maksma ei pea. Kuid lisaks auto omahinnale tuleb teatud juhtudel juurde arvestada käibemaks, mida ostja makstab Eestisse jõudes. Eestis lisanduvad omakorda sõiduki registreerimistasud jms. Täpsemat teavet leiab Maanteeameti kodulehelt.

Täispaketi puhul kanname auto Eestisse jõudes registrisse, teostame tehnoülevaatuse ning auto puhastuse ja pesu.

SAADA PÄRING