Kontaktandmed

Tauf-Auto AS

 

Aadress: Sepa 24B, Tartu 51013

Registrikood: 10015362

Avatud: E-R 9-18, L 10-15

Telefon: 730 0868

Faks: 730 0858

E-mail: info[at]taufauto.ee

 

Tauf-Auto AS hoolduspartner on Aasta Auto AS – Audi ja Škoda hooldekeskus Lõuna-Eestis.

 

Tauf-Auto AS on Ameerika Auto esindaja Tartus.

Küsi meilt RAM, Dodge, Chrysler, Jeep, Ford US, Cadillac, Chevrolet, GMC, Corvette ja Lincoln kaubamärgi autosid.

Kontaktisikud

Tiit Reisi

Tiit Reisi

Müügijuht

tiit@taufauto.ee

tel: +372 52 50 025

Priit Laanemaa

Priit Laanemaa

Müügikonsultant

priit@taufauto.ee

tel: +372 55 52 2601

Ülle Pahla

Ülle Pahla

Logistik-müügiassistent

ylle@taufauto.ee

tel: +372 50 96 404

Jaanika Kärmas

Jaanika Kärmas

Raamatupidaja

jaanika@taufauto.ee

tel: +372 730 8016

Rita Orav

Rita Orav

Pearaamatupidaja

rita@taufauto.ee

tel: +372 730 8015

Tarmo Uffert

Tarmo Uffert

Juhatuse esimees

tarmo@taufauto.ee

tel: +372 730 8013

Andrias Tammistu

Andrias Tammistu

Juhatuse liige

andrias@taufauto.ee

tel: +372 730 8014

Asukoht