võta ühendust

kontaktandmed

Tauf-Auto AS hoolduspartner on Aasta Auto AS – Audi ja Škoda hooldekeskus Lõuna-Eestis.

Tauf-Auto AS on Ameerika Auto esindaja Tartus.

Küsi meilt RAM, Dodge, Chrysler, Jeep, Ford US, Cadillac, Chevrolet, GMC, Corvette ja Lincoln kaubamärgi autosid.

Tauf-Auto AS

Aadress: Sepa 24B, Tartu 51013
Registrikood: 10015362
Avatud: E-R 9-18, väljaspool lahtiolekuaega kokkuleppel
Telefon: E-mail: info@taufauto.ee

Kontaktisikud

Tiit Reisi

Müügijuht

e-mail: tiit@taufauto.ee
tel: +372 52 50 025

Kris-Sten Saarts

Müügikonsultant

e-mail: kris-sten.saarts@taufauto.ee
tel: +372 56 63 0877

Car Dealer Team Member
Ülle Pahla

Logistik-müügiassistent

e-mail: ylle@taufauto.ee
tel: +372 50 96 404

Car Dealer Team Member
Jaanika Kärmas

Raamatupidaja

e-mail: jaanika@taufauto.ee
tel: +372 730 8016

Car Dealer Team Member
Rita Orav

Pearaamatupidaja

e-mail: rita@taufauto.ee
tel: +372 730 8015

Car Dealer Team Member
Tarmo Uffert

Juhatuse esimees

e-mail: tarmo@taufauto.ee
tel: +372 730 8013

Car Dealer Team Member
Karel Uffert

Juhatuse liige

e-mail: karel.uffert@taufauto.ee
tel: +372 51 77 578

Car Dealer Team Member
Andrias Tammistu

Juhatuse liige

e-mail: andrias@taufauto.ee
tel: +372 730 8014