Chrysler Pacifica

Hädapidurdussüsteemiga varustatud Chrysler Pacifica valiti 2019. aastal Ameerika Ühendriikides ohutuimaks mahtuniversaaliks.

Igaühele oma

kaks ekraani on parem kui üks

nüüd saadaval ka nelikveolisena

üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna

ära võta riske

põhjalik ülevaade

nutikas valik

Chrysler Pacifica Hybrid on arukas valik, sest laetav hübriidajam võimaldab elektri najal läbida kuni viiskümmend kilomeetrit, mis teeb auto keskmiseks kütusekuluks 3,4 l/100 km! Ühe paagitäiega saab läbida enam kui 800 kilomeetrit ja usinasti laadides saate teha kõik asulasisesed sõidud bensiinist kordades odavama elektri jõul.

TA VALVAB TEIE SELJATAGUST

Miski pole tähtsam sõitjate turvalisusest ja seepärast on Chrysler Pacifical põhi- ja lisavarustuses ette näidata hulk elektroonilisi “abimehi”. Nagu hädapidurdussüsteem, autot sõidurajal hoidev rakendus, parkimisabiline ja adaptiivne kiirushoidik, rääkimata vanadest tuttavatest, nagu start/stop-süsteem, avariiennetus, sõidurajalt hälbimise hoiatus, automaatsed kaugtuled, kõiki külgi kattev parkimiskaamera jne. Kõike seda silmas pidades on ohutuima mahtuniversaali tiitel auga välja teenitud.

AVARIIENNETUS KOOS HÄDAPIDURDUSEGA

SÕIDURAJALT KALDUMISE HOIATUS KOOS AUTOT SÕIDURAJAL HOIDVA “ABIMEHEGA”

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK KOOS PEATU-SÕIDA FUNKTSIOONIGA

KÕIKI KÜLGI KATTEV PARKIMISKAAMERA

Maailmaklassi tehnoloogia

Oma klassi parim meelelahutussüsteem.

SÕIDU AJAL PAKUTAV MEELELAHUTUS

Pikad sõidud pole enam kunagi igavad. Chrysler Pacifica meelelahutussüsteem Uconnect® Theater võimaldab mängida mänge ja vaadata filme teise rea istmete ette paigaldatud 10-tollise diagonaaliga ekraanidel, mis on omas klassis suurimad. Armatuurlauast leiate aga 8,4-tollise puutetundliku värvimonitori, mis teeb navigeerimise ja infolustisüsteemi kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Välimus

Chrysler Pacifica on meeldejääva välimusega mahtuniversaal, mille kasutamise teevad eriti mugavaks elektriajamitega külgmised liuguksed ja viipe peale avanev tagaluuk.

TEEME TUTVUST INTERJÖÖRIGA

sõitjate ruum

Chrysler Pacificas ei tingita mugavuse ja käepärasuse arvel. Tippversioonidel on ette näidata isegi Nappa-nahkpolster ja põrandasse peidetavad teise rea istmed.

PÕRANDASSE PEIDETAVAD TEISE REA ISTMED

SISSEEHITATUD TOLMUIMEJA

MUGAV LIGIPÄÄS KOLMANDASSE RITTA

EHITATUD NÕUDLIKULE OSTJALE

Chrysler Pacificas ei pea mootori pärast häbenema. 3,6-liitrine V6 annab juhi käsutusse 291 hj ja 355 Nm, mis tähendab ühtlasi seda, et see mahtuniversaal pakub haagise ette rakendatuna ka klassi parimat veovõimekust.