dodge charger

Dodge on tuntud võimsate mootorite poolest ja tänane Charger jätkab eelkäijate poolt sisse tallatud rajal. Nende jõuallikad üllatavad nii võimsuse kui ka rahulikku veeremist saatva tagasihoidliku joogijanu osas, hoolitsedes pingevaba kulgemise ja meeleoluka kontserdi eest.

  • Baasmudeli jõuallikaks on Pentastari nimeline 3,5-liitrine V6, mis arendab 304 hj.
  • Lisaks baasmudelile on valikus veel kolm V8-jõuallikat, milleks on 5,7-liitrine HEMI®, 6,4-liitrine HEMI® ja kompressoriga varustatud 6,2-liitrine HEMI® SRT HELLCAT.
  • Võimsaim mootor on HELLCAT’i nimeline jõuallikas, mis arendab 717 hj.
  • Lisaks tagaveolistele sedaanidele on valikus ka nelikveolised versioonid.
  • Kõigil Chargeritel on sõltumatu tagavedrustus.
  • Autosid saab tellida adaptiivvedrustusega.
  • Valikus on kas nelja- või kuue kolviga Brembo pidurisadulad.

Autodele saab valida suutlikumat sõitu võimaldavad Bilsteini amortisaatorid.

jõuline ilme

Kui sinu veenides marutab 45. aastat muskelautode ajalugu, siis pole vagura ilmega sedaani sünd kuidagi võimalik. Madal siluett ja Chargeri külge liigendav joon – mis inspireeritud kuulsa Viperi mootoriruumi õhutusavast – annavad autole meeldejääva ilme ning kujundamisega võivad kätt proovida ostjadki, sest üksi valuvelgi on Chargerile saadavaval 14 eri mudelit.

Mudeliaastaks 2019 on tehtud järgmised uuendused:

  • Nelikveolised SXT-varustuses autod saavad enestele valuveljed, millel mõõduks 19 x 7,5 tolli.
  • Sarnast mõõtu mustaks värvitud veljed kuuluvad ka Blacktop-paketti.
  • Varustustasemete GT ja R/T korral on valikus mattmustaks võõbatud valuveljed (Satin Carbon), millel mõõduks 20 x 8 tolli.

Sarnase mõõduga veljed on valikus ka varustuste SXT, GT ja R/T-korral, mis värvitud Black Noise nimelise värviga.

mugav interjöör

Chargeri sõitjate ruum on loodud pikkade vahemaade katmiseks ning see pakub muskelsedaani dünaamikale väärilist mugavust. Viimasele vihjab ka auto välisilme, sest nii pikk sedaan ei saa olla loodud jalgadeta tegelastele.

MITTE AINULT LIHASED

Chargerite mootorid pole ainsad, mis on võimsana välja kukkunud. Suutlik on ka nende pardaarvuti, mis tagab kõigi rakenduste ja kasutajaliidese kiire ja sujuva toimimise.

Teie digitaalne assistent on vaid kerge puudutuse kaugusel. UCONNECT®-nimelise kasutajaliidese vahendusel saate ühendada Chargeri infolustisüsteemiga enda telefoni, leida mälupulgalt lemmiklaulud ning palju muud ja kõik see on tehtav kiirelt reageeriva puutetundliku ekraani vahendusel.

kindel kaitse

Õnnetus ei hüüa tulles ja seepärast on kõik Chargerid varustatud eeskujuliku turvavarustusega, mida saab lisavarustuse hulgast täiendada. Mis teeb Chargerist mitte ainult võimsa ja mugava, vaid ka nutika ning turvalise auto.