ford mustang

Ford Mustang on ehitatud pakkumaks elamusi ja sõidunaudingut. Alates häälest ja näidikupaneeli välimusest, lõpetades hea juhitavusega käänulistel teelõikudel ning võimsa minekuga kiirteel ja kiirendusvõistlusel. Lisaks tunnistati Mustang 2018. aastal ka kõrgeima kvaliteediga USA pinnal ehitatud sportlikuks autoks.

SEE ON BULLITT

Saage tuttavaks erimudeliga BULLITT. Sarnaselt 1968. aastal sündinud esmasündinuga rabab ka uusversioon esmalt hunnnitu välimuse ja seejärel rehve aurustava sooritusvõimega. Mitmed sõidurõõmule kaasa aitavad lisad teevad selle koos ägeda taustalooga vastupandamatuks valikuks.

DIGITAALNE NÄIDIKUPANEEL

12-tollise diagonaaliga digitaalne näidikupaneel võimaldab valida kolme erineva kujunduse vahel – režiimid Normal, Sport ja Track – ja lisaks neile on olemas veel funktsioon MyColor, mis võimaldab näidikupaneeli kasutaja maitse kohaselt ümber sättida.

Seaded

Erinevad sõidurežiimid ja roolivõimendi seaded võimaldavad võtta viimast sõidunaudingust, olgu see ringrajal või maalilisel kõrvalteel.

VÄLIMUS

Isikupärane stiil seisneb detailides. Meelepärase auto koostamiseks on valida mitmete interjööriviimistluste, ehisdetailide ja velgede vahel.

kontserdielamus

Meeleoluka kontserdi võimaldamiseks on Mustangil nüüd kaks uut abivahendit: 2,3-liitristele EcoBoost mootoritele pakutav avatavate klappidega väljalase või kõrvu paitav Bang & Olufseni helisüsteem.

nutikas tarkvara

Vahetult reageeriv puutetundlik ekraan teeb navigeerimise ja infolustisüsteemi kasutamise varasemast mõnusamaks ning SYNC® 3 nimeline kasutajaliides tunneb ka häälkäsklusi. Apple CarPlay ja Android Auto olemasolu teeb ka nutitelefoni ühendamise lihtsaks ja käepäraseks.

SAAGE TUTTAVAKS ALEXAGA

Mustang võimaldab Amazon Alexa kodust teele kaasa võtta. Vastava äpi ja SYNC® 3 vahendusel on teil ligipääs kõigile teenustele ja kui teie maja on autoga sama nutikas, siis saab sauna jäärajalt tulles juba aegsasti küdema panna.