UUS RAM 1500 ON AJAKIRJA TRUCK TREND 2019. AASTA PIKAP!

Läbinisti uuel „rämmil“ pole võistlejaid, sest klassi parimatele näitajatele ning varustuse mitmetele unikaalsetele nüanssidele on võistlejatel keeruline midagi võrreldavat vastu panna. Sellest kõneleb ka 2019. aasta pikapi tiitel.

VAIELDAMATU VÕIMEKUS

Uus RAM 1500 pakub suuremat veo- ja pukseerimisvõimekust kui ükski varasem põlvkond ja kui liidate sellele veel endisest ökonoomsemad mootorid ning suurepärase maastikusuutlikkuse, on kerge mõista, miks just RAM 1500 on paljude jaoks asendamatu abimees.

Meeldejääv välimus

Uue põlvkonna välisilme lähtub eelkäijate pärandist, andes selle uue ja ajas hästi vastu pidava ilme. Mitmed uuendused – nagu näiteks veokasti amortisaatoritega luuk – teevad auto kasutamise veelgi mugavamaks, haakudes hästi uustulnuka moodsa ilmega.

Hellitav luksus

Rohkem ruumi, rohkem panipaiku, rohkem nahka ja rohkem tehnoloogiat. Käesoleva mudeliaasta autodes kohtuvad asine töövõime ja toretsev luksus seninägematul moel, millest võib kõige luksuslikuma väikeveoki rooli taha asudes igaüks osa saada.

Paneme turvalisuse numbritesse

Ostja heaolu ja turvalisus on uue põlvkonna loojate põhieesmärk. Viimase saavutamiseks on uue RAM 1500 põhi- ja lisavarustuses kokku üle 100 turvalisusega seotud funktsiooni, mis peaks tagama kasutajate meelerahu ükskõik millistes olukordades.