Avada Car Dealer News

Tauf-Auto saatis ukrainlastele rindele juba neljanda treileritäie annetustest pungil autosid

Neljapäeva ennelõunal startis Ropka linnajaos asuva autokeskuse Tauf-Auto juurest Ukraina poole treiler viie autoga, mis kohale jõudes antakse üle rindel sõdivatele ukrainlastele. Transporditavad sõidukid on tihkelt täis pakitud ning neis leidub nii kuivaineid, konserve kui ka kanistrite viisi diislikütust. Nii autod kui ka nende sees olev kraam on annetused.

Märtsi keskel tegi kasutatud autode müügiga tegelev Tauf-Auto oma Facebooki lehel üleskutse annetada või loovutada sümboolse tasu eest sõidukeid Ukraina võitlejatele. Sellest ajast on teele saadetud 13 loovutatud autot, lisaks ka kolm kiirabiautot. Eile teele asunud treileritäis oli juba neljas. Enne teele saatmist kontrollisid Ufo Garages restaureerijad sõidukite seisukorda ja remontisid vead.

Ideele Ukrainasse sõidukeid ja muud hädavajalikku saata tuli esinduse juht Tarmo Uffert, kes soovis, et annetused jõuaks ilma vahendajateta otse abivajajani. «Ega nii pole, et viime need autod sinna ja siis saadetakse teab kuhu, vaid need lähevad kuumkohtadesse, kus on abi enim vaja,» rääkis ta.

Loe edasi